HaberlerGündemUmut Kervanı Antalya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Umut Kervanı Antalya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

​Antalya Umut Kervanı, ihtiyaç sahibi ailelere mübarek üç aylar ve Regaip Kandili vesilesiyle gıda ve et yardımında bulundu.

Umut Kervanı Antalya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Fakir ve muhtaçlar ile zenginler arasında köprü olan Umut Kervanı, kentteki ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve et yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Tüm İslam ümmetinin mübarek üç aylar ve Regaip Kandili'ni tebrik ettiklerini belirten Antalya Umut Kervanı yetkilisi Osman Yıldırım, mübarek üç aylar nedeniyle Antalya’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduklarını söyledi.

Yıldırım, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Üç ayların başlaması münasebeti ile Umut Kervanı olarak Antalya’da daha önce devamlı yaptığımız yardımlarımızı yine muhtaçlara ulaştırmaya devam ediyoruz.

Rabbimiz izin ve kuvvet verdikçe hayır sahiplerinin bize ulaştırılacağı yardımları vaktinde ve yılın her vaktinde muhtaçlara ulaştırılacağız. Rabbim bütün hayırseverlerden ve her ne şekilde sebep olmuş ve katkıda bulunmuşsa herkesten razı olsun.

Bütün kandil ve hayırlı gün ve gecelerin bereketinden istifade etmeyi cümle Müslümanlara nasip etsin, İslamı bilmeyenlere de İslam’ın güzelliğini nasip ve müyesser eylesin."

İLGİLİ HABERLER

İstanbul barajlarında doluluk oranı yüzde 58,2'ye ulaştıİstanbul barajlarında doluluk oranı yüzde 58,2'ye ulaştıSınır hattında 2'si PKK'li 9 kişi yakalandıSınır hattında 2'si PKK'li 9 kişi yakalandıElazığ Belediyesi işçi alımı yapacakElazığ Belediyesi işçi alımı yapacakDiyarbakır Toptancılar Sitesi'nde yangınDiyarbakır Toptancılar Sitesi'nde yangınAdıyaman'da av tüfeği ve avlanan kekliklere el konulduAdıyaman'da av tüfeği ve avlanan kekliklere el konuldu
SIRADAKİ HABER