HaberlerGündemUmut Kervanı Antalya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Umut Kervanı Antalya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

​Antalya Umut Kervanı, ihtiyaç sahibi ailelere mübarek üç aylar ve Regaip Kandili vesilesiyle gıda ve et yardımında bulundu.

Umut Kervanı Antalya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Fakir ve muhtaçlar ile zenginler arasında köprü olan Umut Kervanı, kentteki ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve et yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Tüm İslam ümmetinin mübarek üç aylar ve Regaip Kandili'ni tebrik ettiklerini belirten Antalya Umut Kervanı yetkilisi Osman Yıldırım, mübarek üç aylar nedeniyle Antalya’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduklarını söyledi.

Yıldırım, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Üç ayların başlaması münasebeti ile Umut Kervanı olarak Antalya’da daha önce devamlı yaptığımız yardımlarımızı yine muhtaçlara ulaştırmaya devam ediyoruz.

Rabbimiz izin ve kuvvet verdikçe hayır sahiplerinin bize ulaştırılacağı yardımları vaktinde ve yılın her vaktinde muhtaçlara ulaştırılacağız. Rabbim bütün hayırseverlerden ve her ne şekilde sebep olmuş ve katkıda bulunmuşsa herkesten razı olsun.

Bütün kandil ve hayırlı gün ve gecelerin bereketinden istifade etmeyi cümle Müslümanlara nasip etsin, İslamı bilmeyenlere de İslam’ın güzelliğini nasip ve müyesser eylesin."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER