HaberlerGündemUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı e-Devlet kapısına yeni bir hizmet ekledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı e-Devlet kapısına yeni bir hizmet ekledi

Salgınla birlikte dijitalleşmenin daha da bir önem kazandığı günümüzde e-devlet kapısına her gün yeni bir hizmet eklenmeye devam ediyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı e-Devlet kapısına yeni bir hizmet ekledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı e-Devlet kapısına eklenen yeni hizmet olan "Araçlarım" sekmesi araçlarla ilgili daha hızlı ve güvenilir bilgilere ulaşılmasını sağlayacak.

Bakanlığın Twiter hesabından yapılan açıklamada "E-Devlet Kapısı’nın yeni özelliği araçlarım hizmete girdi. Vergi borcu sorgulama ve ödeme dahil aracınızı ilgilendiren tüm hizmetlere tek bir noktadan ve dijitalin hızıyla e-Devlet Kapısı üzerinden erişebilirsiniz." denildi.

 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER