HaberlerGündemTwitter, zaman çizelgesinde "tam görsel" özelliğini test ediyor

Twitter, zaman çizelgesinde "tam görsel" özelliğini test ediyor

Twitter, zaman çizelgesinde resimlerin, kırpılmış ön izlemeleri yerine tam olarak görüntülenebileceği bir hizmet üzerinde çalışıyor. Şirket ayrıca 4K görüntüleri yükleme ve görüntüleme yollarını da test ediyor.

Twitter, zaman çizelgesinde "tam görsel" özelliğini test ediyor

Twitter'dan yapılan açıklamada, Android ve iOS'ta tek bir görüntü tweetlendiğinde görüntünün Tweet oluşturucuda ve zaman çizelgesinde daha büyük ve iyi görünmesi için testlerin yapıldığı belirtildi.

Twitter ayrıca, Android ve iOS'ta kullanıcılar için 4K görüntüleri yükleme ve görüntüleme yollarını da test ettiklerini belirtti. Kullanıcılar, bu özelliği test etmek için "Veri kullanımı" ayarlarında yüksek kaliteli görüntü tercihlerini değiştirebilecek.

Test aşamasındaki her iki özellik de şimdilik hem iOS hem de Android'deki bazı kullanıcılarda çalışabilecek. Bu nedenle tüm kullanıcılar, yeni görüntüleme biçimine şimdilik sahip olmayacak.            

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER