HaberlerGündemTwitter, zaman çizelgesinde "tam görsel" özelliğini test ediyor

Twitter, zaman çizelgesinde "tam görsel" özelliğini test ediyor

Twitter, zaman çizelgesinde resimlerin, kırpılmış ön izlemeleri yerine tam olarak görüntülenebileceği bir hizmet üzerinde çalışıyor. Şirket ayrıca 4K görüntüleri yükleme ve görüntüleme yollarını da test ediyor.

Twitter, zaman çizelgesinde "tam görsel" özelliğini test ediyor

Twitter'dan yapılan açıklamada, Android ve iOS'ta tek bir görüntü tweetlendiğinde görüntünün Tweet oluşturucuda ve zaman çizelgesinde daha büyük ve iyi görünmesi için testlerin yapıldığı belirtildi.

Twitter ayrıca, Android ve iOS'ta kullanıcılar için 4K görüntüleri yükleme ve görüntüleme yollarını da test ettiklerini belirtti. Kullanıcılar, bu özelliği test etmek için "Veri kullanımı" ayarlarında yüksek kaliteli görüntü tercihlerini değiştirebilecek.

Test aşamasındaki her iki özellik de şimdilik hem iOS hem de Android'deki bazı kullanıcılarda çalışabilecek. Bu nedenle tüm kullanıcılar, yeni görüntüleme biçimine şimdilik sahip olmayacak.            

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER