HaberlerGündemTütüncü"den Dünya Kupası"na Destek

Tütüncü"den Dünya Kupası"na Destek

Tesisler Komitesi, İdari İşler, Organizasyon ve Etkinliklerden Sorumlu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Başkan Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.

Tütüncü"den Dünya Kupası"na Destek
Tesisler Komitesi, İdari İşler, Organizasyon ve Etkinliklerden Sorumlu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Başkan Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.

TFF Antalya Bölge Müdürü Avukat Cansel Çevikol’un da yer aldığı ziyarette Zülfikaroğlu, 21 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında ülkemizde düzenlenecek FIFA U20 Dünya Kupası hazırlıklarıyla ilgili Başkan Tütüncü’yü bilgilendirdi. Şampiyonanın E grubu maçlarının Antalya’da oynanacağını aktaran Zülfikaroğlu, grupta Irak, İngiltere, Mısır ve Şili’nin yer aldığını duyurdu. Cengiz Zülfikaroğlu, grup maçlarının 26-29 Haziran tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda oynanacağını kaydetti. Antalya’nın, FIFA U20 Dünya Kupası 2. tur müsabakalarına da ev sahipliği yapacağını anlatan TFF Yönetim Kurulu Üyesi, aileleri, gençleri ve futbol severleri, futbol şölenini izlemeye davet etti.

Başkan Hakan Tütüncü de konuşmasında, prestijli bir organizasyon olan FIFA U20 Dünya Kupası’nın bir ayağının Antalya’da yapılacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tütüncü, şampiyonanın Antalya’nın tanıtımına ve turizm markasının gelişmesine önemli bir katkı sağlayacağının altını çizdi. Gençlere ve amatör spora değer veren, yatırım yapan bir belediye olduklarına işaret eden Başkan Tütüncü, “FIFA U20 Dünya Kupası’nın Antalya’da başarılı bir şekilde yapılması için her türlü desteği vermeye hazırız. Maçlarını Antalya’da oynayacak olan takımlarımızı, Türk misafirperverliğine yaraşır bir şekilde ağırlama, turnuvanın tanıtımı ve izleyici sayısını artırma konularında üzerimize düşen çalışmayı yapacağız.” açıklamasını yaptı.

Başkan Tütüncü, U20 Milli Takımı’na ve şampiyonaya katılan diğer ülkelere başarılar diledi.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, ziyaretin anısına Tütüncü’ye, milli takım forması ve FIFA U20 Dünya Kupası maskotu “Kanki” hediye etti.

İLGİLİ HABERLER

MARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorMalatya'da Kernek Meydanı aslına uygun hale getirme çalışmalarına başlandıMalatya'da Kernek Meydanı aslına uygun hale getirme çalışmalarına başlandı
SIRADAKİ HABER