HaberlerGündemTürkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

Türkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

​Oruç Reis gemisinin Doğu Akdeniz'de çalışma yürüteceği alan için 15 Haziran 2021'e kadar sürecek yeni Navtex ilan edildi.

Türkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

Oruç Reis sismik araştırma gemisinin Doğu Akdeniz'deki çalışma süresi 21 Haziran 2021'e kadar uzatıldı. Oruç Reis'e Ataman ve Cengizhan isimli gemiler eşlik etmeye devam edecek.

Tam donanımlı ve çok amaçlı olan Oruç Reis sismik araştırma gemisi, doğal kaynak aramaları başta olmak üzere her türlü jeolojik, jeofizik, hidrografik ve oşinografik araştırmaları gerçekleştirebiliyor.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER