HaberlerGündemTürkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

Türkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

​Oruç Reis gemisinin Doğu Akdeniz'de çalışma yürüteceği alan için 15 Haziran 2021'e kadar sürecek yeni Navtex ilan edildi.

Türkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

Oruç Reis sismik araştırma gemisinin Doğu Akdeniz'deki çalışma süresi 21 Haziran 2021'e kadar uzatıldı. Oruç Reis'e Ataman ve Cengizhan isimli gemiler eşlik etmeye devam edecek.

Tam donanımlı ve çok amaçlı olan Oruç Reis sismik araştırma gemisi, doğal kaynak aramaları başta olmak üzere her türlü jeolojik, jeofizik, hidrografik ve oşinografik araştırmaları gerçekleştirebiliyor.  

İLGİLİ HABERLER

Çöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyor
SIRADAKİ HABER