HaberlerGündemTürkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

Türkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

​Oruç Reis gemisinin Doğu Akdeniz'de çalışma yürüteceği alan için 15 Haziran 2021'e kadar sürecek yeni Navtex ilan edildi.

Türkiye'den Oruç Reis için yeni Navtex ilanı

Oruç Reis sismik araştırma gemisinin Doğu Akdeniz'deki çalışma süresi 21 Haziran 2021'e kadar uzatıldı. Oruç Reis'e Ataman ve Cengizhan isimli gemiler eşlik etmeye devam edecek.

Tam donanımlı ve çok amaçlı olan Oruç Reis sismik araştırma gemisi, doğal kaynak aramaları başta olmak üzere her türlü jeolojik, jeofizik, hidrografik ve oşinografik araştırmaları gerçekleştirebiliyor.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER