HaberlerGündemTürkiye'den gönderilen yardım Arakanlı Müslümanlara ulaştı

Türkiye'den gönderilen yardım Arakanlı Müslümanlara ulaştı

Bangladeş'te Arakanlı Müslümanların yaşadığı kampta çıkan yangın sonrası zarar gören Sahra Hastanesinin tekrar hizmete girmesi için gönderilen yardım malzemelerini taşıyan kargo uçağı Arakanlılara ulaştı.

Türkiye'den gönderilen yardım Arakanlı Müslümanlara ulaştı

Konuya ilişkin Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, "Ülkemizin yardım eli bu kez Arakanlı kardeşlerimize ulaştı. Mülteci kampında kalan Arakanlı kardeşlerimizin yangında zarar gören sahra hastanesini ve evlerini yenilemek üzere yola çıkan Sağlık Bakanlığı, AFAD ve TOKİ personeli ile malzemeleri taşıyan uçağımız Bangladeş’e ulaştı." İfadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER