HaberlerGündemTürkiye'den gönderilen yardım Arakanlı Müslümanlara ulaştı

Türkiye'den gönderilen yardım Arakanlı Müslümanlara ulaştı

Bangladeş'te Arakanlı Müslümanların yaşadığı kampta çıkan yangın sonrası zarar gören Sahra Hastanesinin tekrar hizmete girmesi için gönderilen yardım malzemelerini taşıyan kargo uçağı Arakanlılara ulaştı.

Türkiye'den gönderilen yardım Arakanlı Müslümanlara ulaştı

Konuya ilişkin Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, "Ülkemizin yardım eli bu kez Arakanlı kardeşlerimize ulaştı. Mülteci kampında kalan Arakanlı kardeşlerimizin yangında zarar gören sahra hastanesini ve evlerini yenilemek üzere yola çıkan Sağlık Bakanlığı, AFAD ve TOKİ personeli ile malzemeleri taşıyan uçağımız Bangladeş’e ulaştı." İfadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER