HaberlerGündemTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyor

Türkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyor

​Türkiye'de Coronavirus salgını nedeniyle son 24 saatte 165 kişi hayatını kaybetti, 6 bin 436 yeni vaka tespit edildi. Son 24 saatte ise 803 yeni hastalık tanısı kondu.

Türkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyor

Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin günlük Coronavirus tablosunu açıkladı. Açıklanan verilere göre, 148 bin 636 test yapıldı. Bunlardan 6 bin 436'sı pozitif çıktı.

Son 24 saatte 165 kişi hayatını kaybederken, 8 bin 812 kişi de iyileşerek sağlığına kavuştu.

Ülkede toplam vaka sayısı 2 milyon 387 bin 101 olurken, iyileşerek sağlığına kavuşanların sayısı ise 2 milyon 262 bin 864'e yükseldi.

Ağır hasta sayısı 2 bin 201'e düşerken, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 23 bin 997'e ulaştı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER