HaberlerGündemTürkiye çöl tozlarının etkisi altına girecek

Türkiye çöl tozlarının etkisi altına girecek

Avrupa'da hafta boyunca etkili olacak çöl tozlarının yarından itibaren yoğunluğunu azaltarak Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Türkiye çöl tozlarının etkisi altına girecek

Kuzey Afrika üzerinde oluşan alçak basınç sistemiyle havalanan çöl tozları, Avrupa üzerinde etkisini sürdürüyor.

Kıta genelinde hafta boyunca etkili olacak çöl tozları perşembe gününden itibaren, özellikle de hafta sonu Türkiye genelinde etkisini gösterecek.

Kuzeyli hâkim rüzgârların etkisiyle Türkiye'nin güney kesimlerine doğru inerek etkili olacak çöl tozları, hafta başından itibaren de kuzeyden başlayarak etkisini kaybedecek.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER