HaberlerGündem"Türk Dış Politikasında Güncel Meseleler" konulu söyleşiye davetiye

"Türk Dış Politikasında Güncel Meseleler" konulu söyleşiye davetiye

Batman Üniversitesi Söyleşileri kapsamında düzenlenecek "Türk Dış Politikasında Güncel Meseleler" konulu söyleşiye Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi Müdürü Prof. Dr. Mesut Özcan olacak.

"Türk Dış Politikasında Güncel Meseleler" konulu söyleşiye davetiye

Online olarak yayınlanacak olan söyleşi 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 15.00’da üniversitenin Twitter, Youtube ve webtv hesaplarından canlı yayınlanacak olan "Türk Dış Politikasında Güncel Meseleler" konulu söyleşiye Üniversitenin öğrencileri, personeli ve tüm halk davet edildi.

Batman Üniversitesi’nden yapılan açıklamada "Prof. Dr. Özcan Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini aynı bölümde tamamladı. Doktora eğitimi sırasında Jean Monnet master bursu ile Oxford Üniversitesi St Antony's College'da Oriental Studies Bölümü'nde misafir öğrenci oldu. Doktorasını 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamladı. Beykent Üniversitesi'nde araştırma görevlisi, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde öğretim görevlisi ve öğretim üyesi olarak çalıştı. Dışişleri Bakanlığı'nda Stratejik Araştırmalar Merkezi ve Diplomasi Akademisi'nde idari görevler üstlendi. Halen Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi Başkanlığı görevini sürdürmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER