HaberlerGündemTunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

Tunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

​Tunceli kırsalında gerçekleştirilen PKK operasyonunda tespit edilen 4 sığınak imha edildi, çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Tunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

Konuya ilişkin Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca Tunceli-Merkez Kırsalında gerçekleştiren operasyonda 4 sığınağın imha edildiği belirtildi.

Söz konusu sığınaklarda ele geçirilen malzemelerin niteliklerinin belirtildiği açıklamada, "Bu yerlerde; bir adet tuzaklanmış el bombası, 20 adet büyük tüp, 10 adet akü ile çok miktarda gıda ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Yoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıYoğun kar rüzgâr buzlanma ve don uyarısıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıİstanbul'da DAİŞ operasyonu: 16 gözaltıDenizli'de 4,2 büyüklüğünde depremDenizli'de 4,2 büyüklüğünde depremTürkiye'ye resmi temsilci atamayan sosyal medya platformlarına reklam yasağı başladıTürkiye'ye resmi temsilci atamayan sosyal medya platformlarına reklam yasağı başladıBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyor
SIRADAKİ HABER