HaberlerGündemTunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

Tunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

​Tunceli kırsalında gerçekleştirilen PKK operasyonunda tespit edilen 4 sığınak imha edildi, çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Tunceli'de PKK mensuplarına ait 4 sığınak imha edildi

Konuya ilişkin Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca Tunceli-Merkez Kırsalında gerçekleştiren operasyonda 4 sığınağın imha edildiği belirtildi.

Söz konusu sığınaklarda ele geçirilen malzemelerin niteliklerinin belirtildiği açıklamada, "Bu yerlerde; bir adet tuzaklanmış el bombası, 20 adet büyük tüp, 10 adet akü ile çok miktarda gıda ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER