HaberlerGündemTulum peyniri içerisine gizlenmiş kubar esrar ele geçirildi

Tulum peyniri içerisine gizlenmiş kubar esrar ele geçirildi

Bir yolcu otobüsünde yapılan aramada, bir şahsa ait tulum peyniri içerisine zulalanmış 987 gram kubar esrar ele geçirildi.

Tulum peyniri içerisine gizlenmiş kubar esrar ele geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık Organize Suçlarla Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Batı illerine giden bir yolcu otobüsünde yolcu olarak seyahat eden bir şahsa ait bidon içerisinde bulunan tulum peyniri içerisinde gizlenmiş 987 gram kubar esrarın ele geçirildiği belirtilen açıklamada, başka bir otobüste yapılan aramada ise bir şahsa ait 2 adet gümrük kaçağı cep telefonunun ele geçirildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER