HaberlerGündemTüketici ödüllerine katılan öğrencilerden Diyarbakır valiliğine ziyaret

Tüketici ödüllerine katılan öğrencilerden Diyarbakır valiliğine ziyaret

Ülke genelinde ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Tüketici ve Tüketim" konulu resim yarışmasına katılan öğrenciler, Diyarbakır vali Yardımcısı Ömer Coşkun'u ziyaret etti.

Tüketici ödüllerine katılan öğrencilerden Diyarbakır valiliğine ziyaret

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünün, eğitim çağındaki çocukları ve gençleri bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak, sanatsal çalışmaları desteklemek ve kalıcı eserler bırakmaya özendirmek amacıyla düzenlediği resim yarışmasında dereceye giren Diyarbakır Birincisi 700. Yıl Ortaokulundan Elif Kalkan ve farklı okullardan katılım sağlayan öğrenciler, Diyarbakır Vali Yardımcısı Ömer Coşkun'u ziyaret etti.

Öğrenci ve okul müdürlerini makamında kabul eden Coşkun, başarılarından dolayı öğrencileri tebrik ederek tüketici haklarının önemine değindi.

Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Coşkun, öğrencilere başarılarının artırarak devam etmesi temennisinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER