HaberlerGündemTuğçe Akgül Hapis Hayatı Yaşamayacak

Tuğçe Akgül Hapis Hayatı Yaşamayacak

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, geçirdiği kaza sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç kızın talebine kayıtsız kalmadı.

Tuğçe Akgül Hapis Hayatı Yaşamayacak
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, geçirdiği kaza sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç kızın talebine kayıtsız kalmadı.

Geçirdiği talihsiz bir kaza sonrasında tekerlekli sandalyeye mahkum olan 24 yaşındaki Tuğçe Akgül’ün yaşamakta olduğu İslamhaneleri’ndeki evinden dışarı çıkması, evinin önündeki yolun bozukluğundan dolayı neredeyse imkansızdı. Bu sorununu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a iletti. Başkan Kocadon ilgili birimleri harekete geçirerek bu sorunun hemen düzeltilmesini istedi.

Bodrum Belediyesi ekipleri hiç vakit geçirmeden Tuğçe Akgül’ün sokağındaki bu sorunu düzelterek Akgül’ün tekerlekli sandalyesi ile dilediği gibi hareket edebilmesini sağladı. Tuğçe Akgül, İslamhaneleri’ni ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve eşi Hülya Kocadon’a tekrar hareket özgürlüğünü sağladıkları için teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER