HaberlerGündemTraktör ile otomobilin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı

Traktör ile otomobilin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobil ile traktörün çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.

Traktör ile otomobilin karıştığı kazada 5 kişi yaralandı

Alınan bilgilere göre kaza Nusaybin’e bağlı Söğütlü köyü mevki İpekyolu üzerinde meydana geldi. Nusaybin- Cizre Karayolunda seyir halindeki İlyas Can yönetimindeki 01 YZ 0223 plakalı otomobil ile Beşir Yenigün yöntemindeki 63 HV 631 traktör çarpıştı. Kazada traktör üzerinde bulunan 2 kişi ile otomobildeki 3 kişi olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı.

Kaza sonrası bölgeye çok sayıda sağlık ve Arama ve Kurtarma ekibi sevk edildi. Yaralılar, kaldırıldıkları Nusaybin Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Kazada traktör ile otomobilde büyük çapta hasar meydana gelirken araçlar yoldan kaldırıldıktan sonra yol tekrar trafiğe açıldı.

Jandarma ve Bölge Trafik Ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER