HaberlerGündemTrafikte kural ihlalleri EDS tarafından kaydedildi

Trafikte kural ihlalleri EDS tarafından kaydedildi

İstanbul'da ana yollarda trafik kurallarını ihlal eden araçların görüntüleri EDS tarafından an be an kaydedildi.

Trafikte kural ihlalleri EDS tarafından kaydedildi

Yapılan kural ihlalleri diğer sürücüleri ve trafik akışını olumsuz etkilerken kural ihlali yapan araç sahiplerine polis ekipleri tarafından ceza kesildi.

Trafikte yapılan ve EDS tarafından kaydedilen bazı kural ihlallerinin videosunu sosyal medya hesabından paylaşan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Değerli İstanbullular; Trafik kurallarını ihlal eden ve trafiği aksatanlara hatırlatıyoruz: Kural dinlemeyenler görünmez değil! EDS kameralarımız kayıtta, ekiplerimiz her an görevde. Unutmamalıyız ki; trafik kurallarına saygı, kendimize ve insanlığa saygımızı gösterir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER