HaberlerGündemTrabzon'da Bayan Ambulans Sürücüsü Görenlerin Takdirini Kazanıyor

Trabzon'da Bayan Ambulans Sürücüsü Görenlerin Takdirini Kazanıyor

Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nde ambulans şoförü olarak görev yapan Seçil Cihan, Doğu Karadeniz’in tek ambulans sürücüsü olmanın gurunu yaşıyor.

Trabzon'da Bayan Ambulans Sürücüsü Görenlerin Takdirini Kazanıyor
Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nde ambulans şoförü olarak görev yapan Seçil Cihan, Doğu Karadeniz’in tek ambulans sürücüsü olmanın gurunu yaşıyor.

Yaklaşık 6 yıldır ambulans sürücülüğü yapan Seçil Cihan, mesleğini severek yaptığını belirtirken aynı zamanda tıp teknisyeni. Bayan olarak ambulans kullanmasının zor olmadığını belirten Cihan, kendisini direksiyon başında görenlerin önce şaşırdığını sonrasında ise iyi karşılayarak tebrik ettiğini belirterek, “Her şeyden önce mesleğimi severek yapıyorum. Yaklaşık 6 yıldır da ambulans kullanıyorum. Ambulans şoförlüğümün yanında aynı zaman da Tıp Teknisyeniyim. Beni direksiyon başında görenler önce şaşırıyor daha sonra ise iyi karşılıyor. Aralarında tebrik edenler bile oluyor” dedi.

Mecbur kalmadıkça kırmızı ışıkta geçmediğini ifade eden Cihan, “Her ne kadar kırmızı ışıkta geçme üstünlüğümüz olsa da acil durumların dışında kırmızı ışıkta geçmiyorum. Gereksiz siren bile çalmam. Usulüne uygun araç kullanırım. Kuralları ihlal edenlere zaman zaman uyardığım bile olmuştur” diye konuştu.

Bir bayan olarak erkeklerin yaptığı işleri bayanların da çok rahat yapabileceğini ortaya koyduğunu belirten Cihan, önemli olanın her şeyin başında dikkat olduğunu sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER