HaberlerGündemTrabzon'da çıkan yangında 6 ev küle döndü

Trabzon'da çıkan yangında 6 ev küle döndü

Trabzon'un Araklı ilçesinde çıkan yangında can kaybı ve yaralanmanın olmadığı öğrenildi.

Trabzon'da çıkan yangında 6 ev küle döndü

İlçenin Taşgeçit Mahallesi´nde saat 18:00 sıralarında çıkan yangın, iddiaya göre yakılan anız ateşi rüzgarın da etkisiyle yayılarak büyüdü.

Boş olduğu öğrenilen evlerin kısa sürede alevlere teslim olduğu ve ilk belirlemelere göre çıkan yangınla 6 ev küle döndüğü öğrenildi.

İhbar üzerine yangın mahalline ulaşan itfaiye ekipleri alevlerin diğer evlere sıçramaması için soğutma çalışması yürütüyor. Can kaybı ve yaralananın olmadığı yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER