HaberlerGündemTPAO tesisinde yangın

TPAO tesisinde yangın

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Batman Bölge Müdürlüğü'nün sosyal tesislerinden olan Kristal Park’ın çatısında çıkan yangın, rüzgârın etkisiyle kısa sürede tüm binayı sardı.

TPAO tesisinde yangın

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Batman Bölge Müdürlüğü'nün sosyal tesislerinde yangın çıktı. Kristal Park’ın çatı katında başlayan yangın kentte etkisini sürdüren şiddetli rüzgarın da etkisiyle kısa sürede tüm binaya yayıldı.

Yangının ardından olay yerine TÜPRAŞ ve belediyeye ait itfaiye araçları sevk edildi. Şiddetli yangına TOMA'larla da müdahale edildi.

Ekipler, daha fazla büyümesini engellemek için yangını kontrol altına almaya çalıştı.

Yangının çıkış sebebi henüz bilinmiyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER