HaberlerGündemTPAO tesisinde yangın

TPAO tesisinde yangın

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Batman Bölge Müdürlüğü'nün sosyal tesislerinden olan Kristal Park’ın çatısında çıkan yangın, rüzgârın etkisiyle kısa sürede tüm binayı sardı.

TPAO tesisinde yangın

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Batman Bölge Müdürlüğü'nün sosyal tesislerinde yangın çıktı. Kristal Park’ın çatı katında başlayan yangın kentte etkisini sürdüren şiddetli rüzgarın da etkisiyle kısa sürede tüm binaya yayıldı.

Yangının ardından olay yerine TÜPRAŞ ve belediyeye ait itfaiye araçları sevk edildi. Şiddetli yangına TOMA'larla da müdahale edildi.

Ekipler, daha fazla büyümesini engellemek için yangını kontrol altına almaya çalıştı.

Yangının çıkış sebebi henüz bilinmiyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER