HaberlerGündemTonlarca ağırlığındaki kayalar yola düştü

Tonlarca ağırlığındaki kayalar yola düştü

Bitlis-Diyarbakır karayolu Sarıkonak mevkiinde, sağanak nedeniyle yamaçlardan kopan tonlarca ağırlığındaki kayalar yola düştü.

Tonlarca ağırlığındaki kayalar yola düştü

2 günden bu yana kentte etkili olan sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiliyor. Bitlis-Diyarbakır karayolu 30'uncu kilometresindeki Sarıkonak (Duhan) mevkiinde, tonlarca ağırlığındaki kayalar yola düştü.

Kayaların düştüğü vakitte araçların geçmemesi faciayı önlerken, karayolunda trafik tek şeritten kontrollü sağlanıyor. Kayaların düştüğü alanda güvenlik önlemleri alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER