HaberlerGündemTKP’li Belediye Başkanı Maçoğlu’nun kardeşi uyuşturucu satıcılığından tutuklandı

TKP’li Belediye Başkanı Maçoğlu’nun kardeşi uyuşturucu satıcılığından tutuklandı

​TKP’li Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun kardeşi S. Maçoğlu, Aydın’ın Didim ilçesinde uyuşturucu satıcılığı yaptığı gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TKP’li Belediye Başkanı Maçoğlu’nun kardeşi uyuşturucu satıcılığından tutuklandı

Didim polisi, ihbar üzerine bir eve düzenlediği baskında uyuşturucu madde satışı yaptıkları belirtilen B.A. (31) ile A.B. (32) isimli şahısları gözaltına aldı.

Şahısların üzerinden 0,66 gram metamfetamin maddesi ele geçirildiği belirtildi. Şahısların verdikleri ifadeden yola çıkan polis TKP’li Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun kardeşi S. Maçoğlu'nun kaldığı eve de baskın yaptı.

Evde yapılan aramada 4.71 gram metamfetamin maddesi, 25.48 gram sentetik kannobinoid maddesi, 1 adet çalışır vaziyette hassas terazi ile uyuşturucu paketlemede kullanılan muhtelif malzemeler ele geçirildi.

Polis, olayla ilgili S. Maçoğlu (29) ile evde birlikte yaşadığı öğrenilen U.A.'yı gözaltına aldı.

Maçoğlu, sevk edildiği mahkeme tarafından uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklanırken, U.A. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER