HaberlerGündemTİGEM 145 teknik personel alımı yapacak

TİGEM 145 teknik personel alımı yapacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 145 personel alacağını duyurdu.

TİGEM 145 teknik personel alımı yapacak

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM), taşra teşkilatlarında istihdam edilecek ziraat mühendisi, veteriner hekim, tekniker ve teknisyen pozisyonlarına ait sınav ve atama yönetmeliği hükümleri uyarınca 399 sayılı kanun hükmünde kararname kapsamında çalıştırılmak üzere çeşitli pozisyonlara yazılı ve sözlü sınav neticesinde açıktan atama yapılacak.

TİGEM, tarafından yapılan açıklamada, "Tarım Makinaları 5, Tarımsal Yapılar ve Sulama 20, Tarla Bitkileri 16, Bitki Koruma 2,  Bahçe Bitkileri 2,  Zootekni 8,  Veteriner Hekim 26,  Tekniker (Ziraat) 4,  Teknisyen (Ziraat) 6,  Tekniker (Radyoloji) 2, Tekniker (Elektrik) 14, Teknisyen (Elektrik) 10,  Tekniker (İnşaat) 5, Veteriner Sağlık Teknisyeni 25" pozisyonlarında alım yapılacak.

Başvurular, 21 Aralık 2020 ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığına elden veya posta (İadeli taahhütlü veya kargo) ile yapılacak.

İLGİLİ HABERLER

Karda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındıMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandıMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandı
SIRADAKİ HABER