HaberlerGündemTicaret Bakanlığı 110 personel alacak

Ticaret Bakanlığı 110 personel alacak

Ticaret Bakanlığı, 60'ı ticaret uzman yardımcısı, 50'si ticaret denetmen yardımcısı toplam 110 personel istihdam edecek.

Ticaret Bakanlığı 110 personel alacak

Ticaret uzman yardımcılığı için başvurular 20-29 Ocak 2021'de Bakanlığın internet sitesinden yapılacak. Yazılı sınavı, 28 Mart 2021'de Ankara'da gerçekleştirilecek.

50 ticaret denetmen yardımcılığı sınav başvuruları ise 2-12 Şubat 2021'de gerçekleştirilecek. Yazılı sınav 21 Mart'ta Ankara'da yapılacak.

Sözlü sınavların yeri ve tarihi ise yazılı sınav sonuçlarıyla birlikte Bakanlığın internet sitesinden duyurulacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER