HaberlerGündemTelegram çöktü mü?

Telegram çöktü mü?

​Dünyanın en çok indirilen ve en çok kullanılan 10 uygulaması arasında yer alan Telegram'da bağlantı sorunları yaşanıyor.

Telegram çöktü mü?

Mesajlaşma servisi WhatsApp Messenger'ın en büyük rakibi olan Telegram'da kullanıcılar, mesajlaşmada sorun yaşadıklarını bildirdi.

Telegram'dan yapılan açıklamada, bağlantı sorunu olduğu doğrulandı.

Twitter'dan açıklama yapan Telegram, "Başta Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere bazı kullanıcılarımız şu anda bağlantı sorunları yaşıyor. Onları tekrar çevrimiçi duruma getirmek için çalışıyoruz. Lütfen bekleyin ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER