HaberlerGündemTelegram çöktü mü?

Telegram çöktü mü?

​Dünyanın en çok indirilen ve en çok kullanılan 10 uygulaması arasında yer alan Telegram'da bağlantı sorunları yaşanıyor.

Telegram çöktü mü?

Mesajlaşma servisi WhatsApp Messenger'ın en büyük rakibi olan Telegram'da kullanıcılar, mesajlaşmada sorun yaşadıklarını bildirdi.

Telegram'dan yapılan açıklamada, bağlantı sorunu olduğu doğrulandı.

Twitter'dan açıklama yapan Telegram, "Başta Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere bazı kullanıcılarımız şu anda bağlantı sorunları yaşıyor. Onları tekrar çevrimiçi duruma getirmek için çalışıyoruz. Lütfen bekleyin ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye ile Yunanistan arasında istikşafi görüşmeler bugün başlıyorTürkiye ile Yunanistan arasında istikşafi görüşmeler bugün başlıyorSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu
SIRADAKİ HABER