HaberlerGündemTEKNOFEST Türkiye 2’ncisi Malatyalı öğrenciler müftülük tarafından ödüllendirildi

TEKNOFEST Türkiye 2’ncisi Malatyalı öğrenciler müftülük tarafından ödüllendirildi

Malatya Müftüsü Veysel Işıldar, TEKNOFEST 2020”ye katılarak Türkiye 2’ncisi olan Malatya Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Teknofest ANATOLİA Takımını makamında ağırlayarak, başarılarından dolayı hediye takdim etti.

TEKNOFEST Türkiye 2’ncisi Malatyalı öğrenciler müftülük tarafından ödüllendirildi

Gaziantep'in ev sahipliğinde 24-27 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük “Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2020”ye katılan Malatya Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Teknofest ANATOLİA Takımı, Türkiye 2’ncisi olmuştu.

İl Müftüsü Veysel Işıldar, İl Müftü Yardımcısı Fikriye Özkan ile Din Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Küçükarslan, Selahaddin Eyyubi İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Nuri Yanbay ile ANATOLİA Takımını karşıladılar.

İmam Hatip öğrencilerinin başarılarını çok önemsediğini ifade eden İl Müftüsü Işıldar, öğrencilere başarılarının devamını dileyerek, bundan sonraki süreçte de her daim gençlerin yanında olacaklarını ifade etti.

Müftü Işıldar ile İl Müftü Yardımcısı Özkan daha sonra hayırseverlerin katkılarıyla alınan çizim bilgisayarını ve vakıf yayınlarından kitap, Diyanet Gençlik Dergisi ve para ödülünü öğrencilere takdim ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER