HaberlerGündemTekneleri arızalanan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Tekneleri arızalanan düzensiz göçmenler kurtarıldı

​Gökçeada açıklarında bir teknenin makinasının arızalanması nedeniyle yardım talebinde bulunan 65 düzensiz göçmen kurtarıldı.

Tekneleri arızalanan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, 4 Şubat 2021 tarihinde saat 04.20’de, Çanakkale ilçesi Gökçeada açıklarında içerisinde bir grup düzensiz göçmen bulunan yelkenli teknenin makine arızası nedeniyle sürüklendiği ve yardım talebinde bulunulduğunu bildirdi.

Yardım talebi üzerine bölgeye Sahil Güvenlik Botları sevk edildiği belirtilen açıklamada,  bahse konu yelkenli tekne içerisindeki 65 düzensiz göçmenin kurtarıldığı belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER