HaberlerGündemTekneleri arızalanan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Tekneleri arızalanan düzensiz göçmenler kurtarıldı

​Gökçeada açıklarında bir teknenin makinasının arızalanması nedeniyle yardım talebinde bulunan 65 düzensiz göçmen kurtarıldı.

Tekneleri arızalanan düzensiz göçmenler kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, 4 Şubat 2021 tarihinde saat 04.20’de, Çanakkale ilçesi Gökçeada açıklarında içerisinde bir grup düzensiz göçmen bulunan yelkenli teknenin makine arızası nedeniyle sürüklendiği ve yardım talebinde bulunulduğunu bildirdi.

Yardım talebi üzerine bölgeye Sahil Güvenlik Botları sevk edildiği belirtilen açıklamada,  bahse konu yelkenli tekne içerisindeki 65 düzensiz göçmenin kurtarıldığı belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Son bir yıl içindeki boşanma olaylarından 124 bin çocuk etkilendiSon bir yıl içindeki boşanma olaylarından 124 bin çocuk etkilendiAdıyaman'da izinsiz kazı yapan şahıslar hakkında yasal işlem yapıldıAdıyaman'da izinsiz kazı yapan şahıslar hakkında yasal işlem yapıldıBatman’da eş zamanlı kumar baskınıBatman’da eş zamanlı kumar baskınıCovid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorCovid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorİmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?İmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?
SIRADAKİ HABER