HaberlerGündemTekirğdağ Tso Plaket Töreni Gerçekleştirildi

Tekirğdağ Tso Plaket Töreni Gerçekleştirildi

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2013 organ seçimleri sonrası ilk meclis ve meslek komitesi toplantısı gerçekleştirildi.

Tekirğdağ Tso Plaket Töreni Gerçekleştirildi
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2013 organ seçimleri sonrası ilk meclis ve meslek komitesi toplantısı gerçekleştirildi.

Tekirdağ TSO Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantının ardından, Tekirdağ TSO Restoran’ında yemek ve akabinde plaket töreni düzenlendi. Düzenlenen toplantıya ve yemeğe eski dönemde görev alan ve yeni dönemde görev alacak yönetim kurulu, meclis ve meslek komitesi üyeleri büyük ilgi gösterirken, Tekirdağ’daki ticaret erbabının birlikteliğine dikkat çekildi. Gerçekleşen organizasyonda eski dönemde yönetim kurulu, meclis ve meslek komitesi üyeliği yapan ve yeni dönemde yönetim kurulu, meclis ve meslek komitesi üyeliğini üstlenecek üyelerin tanışması, diyalog kurması duygulu anlara sahne oldu. 2009-2013 döneminde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda görev almış yönetim kurulu, meclis ve meslek komitesi üyelerine üstün hizmetlerinden ve özverili çalışmalarından dolayı, günün anısına Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Meclis Başkanı Mustafa Özden tarafından Ticaret ve Sanayi Odası adına birer plaket takdim edildi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, “Geçtiğimiz dönemde yönetim kurulunda, meclisimizde ve meslek komitelerimizde görevlerini büyük bir titizlikle ve başarı ile gerçekleşen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyor bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Van'da bir PKK mensubu teslim olduVan'da bir PKK mensubu teslim olduÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandıÇeşitli suçlardan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandıPeçe takan kadını uçaktan indirmeye çalıştılarPeçe takan kadını uçaktan indirmeye çalıştılarTürkiye'de Covid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 25 bini aştı Türkiye'de Covid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 25 bini aştıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Danimarka'daki cami saldırısına tepkiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Danimarka'daki cami saldırısına tepki
SIRADAKİ HABER