HaberlerGündemTehditle cep telefonu gasbedilen genç suçluların yakalanmasını istedi

Tehditle cep telefonu gasbedilen genç suçluların yakalanmasını istedi

Batman'ın en büyük mahallesinde ikamet eden 19 yaşındaki Furkan Akgül, akşam vaktinde yürüdüğü bir sırada kimliği belirsiz kişilerce bıçakla tehdit edilerek cep telefonu gasp edildi.

Tehditle cep telefonu gasbedilen genç suçluların yakalanmasını istedi

Olay, Batman merkez Kültür Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Yolda yürüdüğü esnada arkasından kolunu tutan kişi elindeki bıçağı göstererek 19 yaşındaki Akgül'ün cep telefonunu alarak kaçtı.

Kendisini gasp eden kişinin 20 yaşlarında olduğunu ve yüzünde maske olduğunu söyleyen Akgül, "Telefonumu alıp kaçtığında üç kişi olduklarını gördüm." dedi.

Akgül, kendisini gasp eden kişilerin en kısa sürede yakalanmasını ve cep telefonunun kendisine teslim edilmesi istedi.

"Elindeki bıçağı göstererek telefonumu istedi"

"Gaspçı elindeki bıçakla kolumu tutup telefonumu istedi." diyen Furkan Akgül, "Salı günü akşama doğru canım sıkıldığı için evden çıkıp arkadaşımın yanına gidecektim. Akşam saat 20.00 civarında Kültür Mahallesinden Eski Hal yoluna doğru yürüyordum, o sırada arkamdan biri bana yaklaşarak 'Kontörün var mı?' diye sordu, ben de yok dedim. O gitti, ben de yoluma devam ettim. Tam caddeye çıkacakken başka biri arkamdan gelip kolumu tuttu. Kolumu tutan kişi elinde bıçağı göstererek 'Telefonunu çıkar.' dedi, ben de o korkuyla telefonumu cebimden çıkarıp ona verdim." ifadelerini kullandı.

"Telefonumu alıp kaçtı"

"Beni gasp edenlerin yakalanmasını istiyorum." diyen Akgül, "Telefonumu alan şahıs ara sokaklara girerek kaçtı. Arkama baktığımda üç kişi olduklarını gördüm. Babam ile beraber emniyete gidip şikâyetçi olduk. Polis memurları ile beraber beni gasp ettikleri yere gittik. Orada MOBESE kameraları vardı. Bize kameralara bakacaklarını söylediler. Biz de emniyetten haber bekliyoruz. Beni gasp eden kişilerin ve telefonumun bulunmasını istiyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER