HaberlerGündemTBMM Başkanı Şentop Arnavutluk'ta Yunus Emre Enstitüsüne ziyaret etti

TBMM Başkanı Şentop Arnavutluk'ta Yunus Emre Enstitüsüne ziyaret etti

​Arnavutluk'ta bir dizi resmi ziyaretlerde bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, İşkodra'da bulunan Yunus Emre Enstitüsünü de ziyaret etti.

TBMM Başkanı Şentop Arnavutluk'ta Yunus Emre Enstitüsüne ziyaret etti

TBMM Başkanı Şentop, beraberindeki heyetle Arnavutluk ziyareti kapsamında gerçekleştirdiği Tiran resmi temasları sonrasında İşkodra’ya gitti.

Şentop, Türkiye'nin Arnavutluk’taki tek anıtı olan İşkodra’daki Hasan Rıza Paşa Anıtı’nda düzenlenen anma töreni sonrasında İşkodra'da bulunan Yunus Emre Enstitüsüne de ziyaret gerçekleştirdi. 

Ziyaret kapsamında Enstitünün “Arşiv Belgelerinde İşkodra” sergisini de gezerek Yunus Emre Enstitüsünün faaliyetleri ve binasının tarihi hakkında bilgi aldı.

İLGİLİ HABERLER

Elazığ Belediyesi işçi alımı yapacakElazığ Belediyesi işçi alımı yapacakDiyarbakır Toptancılar Sitesi'nde yangınDiyarbakır Toptancılar Sitesi'nde yangınAdıyaman'da av tüfeği ve avlanan kekliklere el konulduAdıyaman'da av tüfeği ve avlanan kekliklere el konulduElazığ’da 15 nokta "Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildiElazığ’da 15 nokta "Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildiKadının mehrine zekât düşer mi?Kadının mehrine zekât düşer mi?
SIRADAKİ HABER