HaberlerGündemTarsus"ta kadın cinayeti

Tarsus"ta kadın cinayeti

Mersin’in Tarsus ilçesinde bir kişi, tartıştığı resmi nikahsız eşini av tüfeği ile vurarak öldürdü.

Tarsus"ta kadın cinayeti
Mersin’in Tarsus ilçesinde bir kişi, tartıştığı resmi nikahsız eşini av tüfeği ile vurarak öldürdü.

Olay, Tozkoparan Zahit Mahallesi'nde meydana geldi. Nuri Çakırtaş (55), resmi nikahsız yaşadığı ikinci eşi Kezban Akbalık (47) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine av tüfeğini eline alan Nuri Çakırtaş, bir el ateş ederek Kezban Akbalık’ı göğsünden vurdu. Annelerinin kanlar içinde yere yığıldığını gören çocuklar, durumu polise ve 112 Acil ekiplerine bildirdi. Kadın, olay yerine gelen ambulansla Tarsus Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Akbalık, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Polis, daha önce karıştığı silahlı bir kavga sonucunda 5.5 yıl cezaevinde yatan, 2 yıl önce cezaevinden tahliye edilen Nuri Çakırtaş’ı arıyor.

Resmi nikahsız yaşayan çiftin 7 çocukları olduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER