HaberlerGündemTarım arazisi satışları ile ilgili görüşler online olarak verilecek

Tarım arazisi satışları ile ilgili görüşler online olarak verilecek

Tarım arazilerinin mülkiyet devrine ilişkin işlemlerin Tarım ve Orman Bakanlığı ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü arasında online olarak yapılması kararlaştırıldı.

Tarım arazisi satışları ile ilgili görüşler online olarak verilecek

Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Hazırlanan TAY Portal Sistemi Siirt Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile İlçe Müdürlüklerinde 01 Şubat 2021 tarihi itibariyle kullanıma açılmıştır. Bu sistem ile vatandaşlar işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayacaklardır.” denildi.

TAY Portal Sistemi kapsamında Tarım ve Orman İlçe Müdürlüklerinde görevli personele yönelik eğitimlerin de verildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Can salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldıCan salı içerisinde ölüme itilen 31 düzensiz göçmen kurtarıldıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamaları ve operasyonlarda 43 kişi yakalandıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamaları ve operasyonlarda 43 kişi yakalandıFETÖ firarisi kadın sahte kimlikle yakalandıFETÖ firarisi kadın sahte kimlikle yakalandıBağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyorBağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyorVan’da güvenlik korucularından oluşan "Çığ Timi" kurulduVan’da güvenlik korucularından oluşan "Çığ Timi" kuruldu
SIRADAKİ HABER