HaberlerGündemTarihi Vaniköy Camii'nde yangın

Tarihi Vaniköy Camii'nde yangın

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan tarihi Vaniköy Camiinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Tarihi Vaniköy Camii'nde yangın

Üsküdar'ın Kandilli Mahallesinde bulunan tarihi Vaniköy Camiinde saat 13.30 sıralarında yangın çıktı.

Yangının çıkış sebebi henüz bilinmezken ola yerine çok sayıda itfaiye ekipleri sevk edildi.

İstanbul Valiliği, yangının ardından süratle karadan ve denizden yangın söndürme ekipleri sevk edildiğini açıkladı. Valilik açıklamasında denizden 3 sahil güvenlik teknesi, karadan İBB'nin 5 İtfaiye araç ve ekibiyle yangına müdahale edildiğini kaydetti.

Açıklamada, ahşap kısımları yanan Vaniköy camiindeki yangının çıkış sebebiyle ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

İstanbul itfaiyesi de yaptığı açıklamada, yangının ekipler tarafından söndürüldüğü, soğutma çalışmalarının devam ettiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER