HaberlerGündemTaksim"de Olaylar Yeniden Başladı

Taksim"de Olaylar Yeniden Başladı

Taksim Gezi Parkı’nda olaylar yeniden başladı. Yeniden toplanan göstericilere polis müdahale ederken, Maçka Parkı’nda yangın çıktı.

Taksim"de Olaylar Yeniden Başladı
Taksim Gezi Parkı’nda olaylar yeniden başladı. Yeniden toplanan göstericilere polis müdahale ederken, Maçka Parkı’nda yangın çıktı.

Gezi Parkı’nda nöbet tutan göstericilere polisin yaptığı müdahalenin ardından saat 10.00’dan itibaren çok sayıda kişi Divan Kavşağı’nda yeniden toplanmaya başladı. CHP milletvekilleri de eylemcilere destek verdi. Eylemciler Gezi Parkı’na doğru hareket etmeye başlayınca polis engeliyle karışılatı. Polisin biber gazı ve tazyikli suyla müdahale ettiği eylemciler kaçışmaya başladı. Bazı eylemcilerin polisten kaçarken park halindeki bir TIR’ın altından geçmeye çalıştığı görüldü. Olaylar sırasında polisin attığı bir gaz bombası, yoldan geçen bir aracın camından içeri girdi. Aracının içinde gazdan etkilenen sürücü, hemen dışarı çıktı.

Olaylar devam ederken Maçka Parkı’ndan dumanlar yükseldiği görüldü. Çalılıklardan alevler yükselirken, polis ekipleri TOMA aracıyla yangına müdahale etti.

İLGİLİ HABERLER

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyuldu
SIRADAKİ HABER