HaberlerGündemTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtuldu

Takla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtuldu

Mardin’in Nusaybin ilçesi İpekyolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında takla atan otomobil sürücüsü, emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtuldu.

Takla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtuldu

Alınan bilgilere göre, kaza Nusaybin’e bağlı Turgutlu köyü mevki İpekyolu üzerinde meydana geldi.

Cizre yönünden Nusaybin yönüne giden Sefer Yücel yönetimindeki 17 ED 559 plakalı otomobil ile İpekyolu üzerinde seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek takla atan otomobil tarlaya uçtu.

Kazada otomobil sürücüsü Yücel, emniyet kemerini takması sayesinde yara almadan kurtuldu. Kazayla ilgili Jandarma ekipleri soruşturma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER