HaberlerGündemTakla atan otomobildeki üç kişi yaralandı

Takla atan otomobildeki üç kişi yaralandı

Batman-Hasankeyf Karayolunda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı. Kazada yaralanan üç kişi hastaneye kaldırıldı.

Takla atan otomobildeki üç kişi yaralandı

Kaza Kılıç (Zeriye) köyü yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Batman’dan Hasankeyf ilçesine doğru seyreden 06 JSY 59 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı. Takla atan otomobilde bulunan isimleri öğrenilemeyen üç kişi hafif şekilde yaralandı.

Yaralılar köylülerin yardımıyla otomobilden çıkarılırken yaralılar, kaza yerine gelen ambulanslarla Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER