HaberlerGündemSürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaza yaptı: 1 yaralı

Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaza yaptı: 1 yaralı

Malatya'nın Arguvan ilçesinde seyir halindeki otomobilin sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole girdi. Meydana gelen kazada yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaza yaptı: 1 yaralı

Kaza saat 09.30 sıralarında Yeni Mahalle Egemenlik Caddesi üzerinde bulunan Cezaevi önünde meydana geldi.

Seyir halindeki sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil şarampole girdi. Meydana gelen kazada otomobilde bulunan şahıslardan biri sıkıştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ile sağlık ekipleri, sıkışan şahsı sıkıştığı yerden çıkartarak ambulansla hastaneye kaldırdı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER