HaberlerGündemSuriye sınırından Türkiye'ye geçmeye çalışan 5'i PKK mensubu 9 kişi yakalandı

Suriye sınırından Türkiye'ye geçmeye çalışan 5'i PKK mensubu 9 kişi yakalandı

Milli Savunma Bakanlığı, yasadışı yollarla Şanlıurfa/Ceylanpınar ve Mardin/Kızıltepe hudut hatlarında Türkiye'ye girmeye çalışan 5'i PKK mensubu, 9 kişinin yakalandığını açıkladı.

Suriye sınırından Türkiye'ye geçmeye çalışan 5'i PKK mensubu 9 kişi yakalandı

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, "Şanlıurfa/Ceylanpınar ve Mardin/Kızıltepe hudut hatlarında, yasa dışı yollarla Suriye’den ülkemize girmeye çalışan 9 kişi yakalandı. Yapılan incelemede, yakalanan şahıslardan 5'inin terör örgütü PKK mensubu olduğu tespit edildi." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER