HaberlerGündemSuriye olayları Hatay esnafını zor durumda bıraktı

Suriye olayları Hatay esnafını zor durumda bıraktı

Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Suriye olayları nedeniyle bölge ekonomisinin sekteye uğradığını belirtti.

Suriye olayları Hatay esnafını zor durumda bıraktı
Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Suriye olayları nedeniyle bölge ekonomisinin sekteye uğradığını belirtti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı (İTSO) ziyaret eden Kuseyri, yeni seçilen Başkan Levent Hakkı Yılmaz yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini iletti.

Suriye’de yaşanan olayların Hatay ve bölge ekonomisini olumsuz etkilediğini vurgulayan Kuseyri, “Hatay’da esnaflarımız gerçekten mağdur. İnsanların kredilerini ve borçlarını ödeyemedikleri haberlerini alıyor ve üzülüyoruz. Temennimiz Suriye olaylarının bir an önce sona ermesidir.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Yılmaz ise oda başkanları ile bir araya gelip, özellikle Suriye olaylarının ardından mağdur olan esnafın borçlarının ertelenmesi ile ilgili çalışma yaptıklarını söyledi. Bu konuda üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini kaydeden

Yılmaz, her zaman esnafın yanında olduklarını dile getirdi.
Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’nin ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın yanında İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, Muhasip üye Özcan Aslan, İTSO yönetim kurulu üyeleri Adnan Mursaloğlu, Gassan Kuran, Sanem Akpınar, Muhsin Yeter, Bülent Seküçoğlu ve Necat Özkaya da hazır bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da çalıntı kol saatlerini satın alan 2 şüpheli yakalandıMalatya'da çalıntı kol saatlerini satın alan 2 şüpheli yakalandıGaziantep’teki elektrik kesintilerine tepkiler sürüyorGaziantep’teki elektrik kesintilerine tepkiler sürüyorMalatya'da uyuşturucu ticareti yapmaktan bir kişi tutuklandıMalatya'da uyuşturucu ticareti yapmaktan bir kişi tutuklandıMalatya'da haklarında hüküm bulunan 32 kişi yakalandıMalatya'da haklarında hüküm bulunan 32 kişi yakalandıAnkara'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden bin 315 kişiye ceza verildiAnkara'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden bin 315 kişiye ceza verildi
SIRADAKİ HABER