HaberlerGündemSuriye’nin Cerablus kentinde bomba yüklü kamyonet ele geçirildi

Suriye’nin Cerablus kentinde bomba yüklü kamyonet ele geçirildi

Gaziantep'in Karkamış ilçesinin karşısında bulunan Suriye’nin Cerablus kentinde bir kamyonette ele geçirilen el yapımı patlayıcı kontrollü şekilde imha edildi.

Suriye’nin Cerablus kentinde bomba yüklü kamyonet ele geçirildi

Gaziantep Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, Cerablus kentinin Humran köyünde el yapımı patlayıcı yüklü bir kamyonetin ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamada, “Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti verilen Cerablus’ta 10 Aralık 2020 günü saat 13.00 sıralarında El Humran köyünde yapılan kontrolde el yapımı patlayıcı (EYP) yüklü kamyonet ile bir şahıs yakalanmış, can ve mal kaybı olmayacak şekilde bahse konu EYP olay yerinde imha edilmiştir. Yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER