HaberlerGündemŞüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Şüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Batman'da bir eve düzenlenen operasyonda, satmak için çok sayıda silah bulundurmaktan gözaltına alınan şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Şüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Batman Valiliği, merkez Aydınlıkevler Mahallesinde ikamet eden C.T. isimli şahsın evinde yapılan aramada, birden çok tabanca olduğu ve satmak için müşteri aradığı yönündeki bilgiler üzerine eve operasyon düzenlendiğini bildirdi.

Valilik açıklamasında, "Yapılan arama neticesinde bir ruhsatsız tabanca, 2 kurusıkıdan bozma tabanca, 2 pompalı tüfek, bir havalı tüfek, bir kılıç, 4 sallama diye tabir edilen bıçak, 2 adet komando bıçağı, 24 av fişeği ve 4 tabanca şarjörü ele geçirilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Yakalanan C.T. isimli şahsın, işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Suriyeli çocuklara kışlık yardımı yapıldıSuriyeli çocuklara kışlık yardımı yapıldıAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulunduAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulunduSiirt'te kar yağışı nedeniyle 64 köy yolu ulaşıma kapandıSiirt'te kar yağışı nedeniyle 64 köy yolu ulaşıma kapandıAdıyaman'da 2020 yılında bin 934 nikâh kıydıAdıyaman'da 2020 yılında bin 934 nikâh kıydıŞanlıurfa’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştiŞanlıurfa’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleşti
SIRADAKİ HABER