HaberlerGündemŞüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Şüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Batman'da bir eve düzenlenen operasyonda, satmak için çok sayıda silah bulundurmaktan gözaltına alınan şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Şüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Batman Valiliği, merkez Aydınlıkevler Mahallesinde ikamet eden C.T. isimli şahsın evinde yapılan aramada, birden çok tabanca olduğu ve satmak için müşteri aradığı yönündeki bilgiler üzerine eve operasyon düzenlendiğini bildirdi.

Valilik açıklamasında, "Yapılan arama neticesinde bir ruhsatsız tabanca, 2 kurusıkıdan bozma tabanca, 2 pompalı tüfek, bir havalı tüfek, bir kılıç, 4 sallama diye tabir edilen bıçak, 2 adet komando bıçağı, 24 av fişeği ve 4 tabanca şarjörü ele geçirilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Yakalanan C.T. isimli şahsın, işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER