HaberlerGündemŞüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Şüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Batman'da bir eve düzenlenen operasyonda, satmak için çok sayıda silah bulundurmaktan gözaltına alınan şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Şüpheli şahsın evinde çok sayıda silah ve kesici alet ele geçirildi

Batman Valiliği, merkez Aydınlıkevler Mahallesinde ikamet eden C.T. isimli şahsın evinde yapılan aramada, birden çok tabanca olduğu ve satmak için müşteri aradığı yönündeki bilgiler üzerine eve operasyon düzenlendiğini bildirdi.

Valilik açıklamasında, "Yapılan arama neticesinde bir ruhsatsız tabanca, 2 kurusıkıdan bozma tabanca, 2 pompalı tüfek, bir havalı tüfek, bir kılıç, 4 sallama diye tabir edilen bıçak, 2 adet komando bıçağı, 24 av fişeği ve 4 tabanca şarjörü ele geçirilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Yakalanan C.T. isimli şahsın, işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER