HaberlerGündemŞüphe üzerine durdurulan ticari takside çalıntı kablo çıktı

Şüphe üzerine durdurulan ticari takside çalıntı kablo çıktı

Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin şüphelenmesi üzerine durdurdukları araçta 40 bin TL değerinde yer altı elektrik kablosu yakalandı.

Şüphe üzerine durdurulan ticari takside çalıntı kablo çıktı

Konu ile ilgili Ağrı Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada,  "Dün gece saatlerinde Ağrı Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin dikkatli ve özenli çalışmaları sonucunda durumunda şüphelenilen bir ticari taksi durdurularak arama yapıldı. Taksi içinde TEDAŞ'a ait 40 metre civarında ve 40 bin TL değerinde yer altı elektrik kablosunun olduğu görüldü. Taksi içerisinde bulunan M.Y, D.K, S.A ve M.T isimli şüpheli şahıslar yakalanarak emniyete intikal ettirildi. Şüpheli şahısların işlemleri emniyet müdürlüğü görevlilerince devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER