HaberlerGündemŞüphe üzerine durdurulan ticari takside çalıntı kablo çıktı

Şüphe üzerine durdurulan ticari takside çalıntı kablo çıktı

Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin şüphelenmesi üzerine durdurdukları araçta 40 bin TL değerinde yer altı elektrik kablosu yakalandı.

Şüphe üzerine durdurulan ticari takside çalıntı kablo çıktı

Konu ile ilgili Ağrı Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada,  "Dün gece saatlerinde Ağrı Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin dikkatli ve özenli çalışmaları sonucunda durumunda şüphelenilen bir ticari taksi durdurularak arama yapıldı. Taksi içinde TEDAŞ'a ait 40 metre civarında ve 40 bin TL değerinde yer altı elektrik kablosunun olduğu görüldü. Taksi içerisinde bulunan M.Y, D.K, S.A ve M.T isimli şüpheli şahıslar yakalanarak emniyete intikal ettirildi. Şüpheli şahısların işlemleri emniyet müdürlüğü görevlilerince devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER