HaberlerGündemŞüphe üzerine durdurulan araç çalıntı çıktı

Şüphe üzerine durdurulan araç çalıntı çıktı

Gaziantep'te uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan aracın çalıntı olduğu tespit edilince araçtaki şüpheli gözaltına alındı.

Şüphe üzerine durdurulan araç çalıntı çıktı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi 8 Şubat Mahallesinde asayiş uygulaması yapan polisin durumundan şüphelendiği bir otomobili durdurduğu belirtildi.

Yapılan incelemede aracın çalıntı olduğu tespit edilirken araç içerisinde bulunan F.P’nin gözaltına alındı. Aracı kullanan şüphelinin yapılan üst aramasında üzerinden bir miktar uyuşturucunun çıktığı bildirildi.

Şüphelinin, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER