HaberlerGündemSünnet olan çocuğa hediye bisiklet

Sünnet olan çocuğa hediye bisiklet

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin göreve geldiği günden beri birçok ilke imza attı. Her yıl sünnet olan çocukları ziyaret eden Çetin, 10 yılda yaklaşık 3 bin çocuğa bisiklet hediye etti.

Sünnet olan çocuğa hediye bisiklet
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin göreve geldiği günden beri birçok ilke imza attı. Her yıl sünnet olan çocukları ziyaret eden Çetin, 10 yılda yaklaşık 3 bin çocuğa bisiklet hediye etti.

Tebessüm Çarşısı, ihtiyaç sahiplerinin umudu olup yüzleri güldürüyor. Sünnet ziyaretlerini de organize eden müdürlük, mobilyadan gıdaya, giyimden beyaz eşyaya birçok konuda ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor. İsmindeki ‘Tebessüm’le “yoksul, ihtiyaç sahibi, muhtaç” gibi kavramların önüne geçerek önemli bir mesaj veriyor. Birçok mağazadan daha düzenli olan bu çarşıda ikinci el ürünlere yer verilmiyor. Hepsi yeni olan bu ürünler, ihtiyaç sahiplerine ulaşarak sosyal belediyeciliğin gereklerinden birini daha yerine getirip, halkı mutlu ediyor.

ÇETİN: HİÇ KİMSEYİ İNCİTMEDEN, HERKESİ MUTLU ETMEK İSTİYORUZ

Tebessüm Çarşısı’nın çalışmalarını değerlendiren Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Amacımız hiç kimseyi incitmeden, herkesi tebessüm ettirmektir.” dedi. Tebessüm Çarşısı’nın 10 yıldır önemli hizmetlere ev sahipliği yaptığını belirten Başkan Çetin, “Buradaki sloganınız şudur: ‘Burada para geçmez.’ Ve bütün ürünlerimiz yenidir. Hiçbir hemşehrimize ikinci el bir ürün vermeyiz. Pursaklar’da gerek yaptığımız taramalarda gerekse sünnet ziyaretlerimizde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için büyük gayret gösteriyoruz. Bizim derdimiz hizmet. Bizler hemşehrilerimizin hizmetkârıyız. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onların üzüntüsü yine bizim üzüntümüzdür. Hamdolsun Pursaklar büyük bir yol katederek, yaşanabilir ilçeler arasında ilk sıralara çıktı.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER