HaberlerGündemSu deposunda bayılan çift 15 saat sonra kurtarıldı

Su deposunda bayılan çift 15 saat sonra kurtarıldı

​Gaziantep'te boyamak için girdikleri 10 metrelik su deposunda mahsur kalan çift, 15 saat sonra itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Su deposunda bayılan çift 15 saat sonra kurtarıldı

Olay, Oğuzeli ilçesi Dokuzyol Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Cihan ve Safiye Y. çifti, arazilerinde bulunan 10 metrelik su deposunu boyamak için içine girdi. Ancak çift bir süre sonra boyanın etkisiyle bayıldı.

Uzun süre anne ve babasından haber alamayan kızlarının durumu sağlık yetkili mercilere bildirmesi sonrasında olay yerine jandarma, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Çiftin su deposunda olduğunun belirlenmesinin ardından itfaiye ekipleri, iş makinesiyle su deposuna girdi. Boya kokusundan etkilenerek baygınlık geçirdiği ve soğuktan donmak üzere olduğu belirlenen çift, bellerine bağlanan halat yardımıyla mahsur kaldıkları depodan çıkarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER