HaberlerGündemSosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Sosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazananlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.

Sosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden sorular sorarak halkı ödüllendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor.

Belediye tarafından sosyal medyada sorulan sorularla vatandaşlar Şahinbey Belediyesinin hizmetleri konusunda bilgilendiriliyor.  

Yapılan hizmetler ile ilgili sorulan sorulara doğru cevap veren vatandaşlar arasından çekilen kura sonrasında düzenlenen törenle 50 kişiye tablet, 38 kişiye kitap, çanta ve kumbara hediye edildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla vatandaşları bilinçlendirip hediyeler verdiklerini belirtti.

Tahmazoğlu, “Coronavirus nedeniyle vatandaşlarımız vakitlerinin daha büyük bölümünü evde geçirdikleri için sosyal medya üzerinden yarışmalar düzenledik. Bu yarışmalarda vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdik, vermeye devam ediyoruz. Şimdide iki ayrı soruya doğru cevap veren vatandaşlarımız arasında çekilen kura sonrası 50 kişiye tablet, 38 kişiye kitap, çanta ve kumbara hediye ettik. Bu yarışmalarımız devam edecek. Tabletlerin ve diğer hediyelerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER