HaberlerGündemSosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Sosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazananlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.

Sosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden sorular sorarak halkı ödüllendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor.

Belediye tarafından sosyal medyada sorulan sorularla vatandaşlar Şahinbey Belediyesinin hizmetleri konusunda bilgilendiriliyor.  

Yapılan hizmetler ile ilgili sorulan sorulara doğru cevap veren vatandaşlar arasından çekilen kura sonrasında düzenlenen törenle 50 kişiye tablet, 38 kişiye kitap, çanta ve kumbara hediye edildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla vatandaşları bilinçlendirip hediyeler verdiklerini belirtti.

Tahmazoğlu, “Coronavirus nedeniyle vatandaşlarımız vakitlerinin daha büyük bölümünü evde geçirdikleri için sosyal medya üzerinden yarışmalar düzenledik. Bu yarışmalarda vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdik, vermeye devam ediyoruz. Şimdide iki ayrı soruya doğru cevap veren vatandaşlarımız arasında çekilen kura sonrası 50 kişiye tablet, 38 kişiye kitap, çanta ve kumbara hediye ettik. Bu yarışmalarımız devam edecek. Tabletlerin ve diğer hediyelerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

12 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 94 gözaltı kararı12 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 94 gözaltı kararıGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduVIP kelimesinin anlamı nedir? VIP'nin açılımı nedir?VIP kelimesinin anlamı nedir? VIP'nin açılımı nedir?
SIRADAKİ HABER