HaberlerGündemSosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Sosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazananlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.

Sosyal medyada düzenlenen yarışmalar ilgi görüyor

Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden sorular sorarak halkı ödüllendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor.

Belediye tarafından sosyal medyada sorulan sorularla vatandaşlar Şahinbey Belediyesinin hizmetleri konusunda bilgilendiriliyor.  

Yapılan hizmetler ile ilgili sorulan sorulara doğru cevap veren vatandaşlar arasından çekilen kura sonrasında düzenlenen törenle 50 kişiye tablet, 38 kişiye kitap, çanta ve kumbara hediye edildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla vatandaşları bilinçlendirip hediyeler verdiklerini belirtti.

Tahmazoğlu, “Coronavirus nedeniyle vatandaşlarımız vakitlerinin daha büyük bölümünü evde geçirdikleri için sosyal medya üzerinden yarışmalar düzenledik. Bu yarışmalarda vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdik, vermeye devam ediyoruz. Şimdide iki ayrı soruya doğru cevap veren vatandaşlarımız arasında çekilen kura sonrası 50 kişiye tablet, 38 kişiye kitap, çanta ve kumbara hediye ettik. Bu yarışmalarımız devam edecek. Tabletlerin ve diğer hediyelerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER