HaberlerGündemSokak Hayvanlarına Otomatik Su Makinesi

Sokak Hayvanlarına Otomatik Su Makinesi

Yalova'da, sokak hayvanlarının susuz kalmamaları için belediye tarafından Osmanlı Parkı'na otomatik su makinesi yerleştirildi.

Sokak Hayvanlarına Otomatik Su Makinesi
Yalova'da, sokak hayvanlarının susuz kalmamaları için belediye tarafından Osmanlı Parkı'na otomatik su makinesi yerleştirildi.

Yalova Belediyesi Osmanlı Parkı'na sokak hayvanlarının susuz kalmamaları için otomatik su makinesi koydu. Haznesinde sürekli su bulunan makine kaptaki suyu otomatik olarak dolduruyor. Sokak hayvanları buradan istedikleri kadar su içebiliyor. Bu hizmet hayvanseverlerin takdirini topladı.

Geç kalınsa da su hizmetin hayırlı olduğunu dile getiren hayvanseverler, "Bu makinenin yaz aylarının en sıcak günlerinde konması daha uygun olurdu. Artık kışa giriyoruz. Her şeye rağmen sokak hayvanlarının düşünülmesi bizi sevindirdi. Zira onların hayatta kalmalarını sağlayacak bir şeyler yapmalıyız. Yalova Belediyesi'ni tebrik ediyoruz" diye konuştular.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER