HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasıyla Bitlis'in beyaz örtüsü göz kamaştırıyor

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla Bitlis'in beyaz örtüsü göz kamaştırıyor

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonunda, Türkiye'nin en çok kar alan illerinden olan, uzun ve çetin kış şartlarının yaşandığı Bitlis'te, kar yağışının ardından oluşan kartpostallık görüntüler göz kamaştırıyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla Bitlis'in beyaz örtüsü göz kamaştırıyor

Kentin beyaza bürünmesiyle tarihi medreseler, camiler, hanlar ve evlerde kartpostallık görüntüler oluştu. Dört mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen kent, fotoğraf severlerin de ilgisini çekiyor.

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle kentin sessizliği, kuşların cıvıltısıyla bozuluyor. Beyaza bürünen minarelerin, tarihi medreselerin görkemi ise insanları adeta tarihi yolculuğa çıkarıyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER