HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasıyla Bitlis'in beyaz örtüsü göz kamaştırıyor

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla Bitlis'in beyaz örtüsü göz kamaştırıyor

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonunda, Türkiye'nin en çok kar alan illerinden olan, uzun ve çetin kış şartlarının yaşandığı Bitlis'te, kar yağışının ardından oluşan kartpostallık görüntüler göz kamaştırıyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla Bitlis'in beyaz örtüsü göz kamaştırıyor

Kentin beyaza bürünmesiyle tarihi medreseler, camiler, hanlar ve evlerde kartpostallık görüntüler oluştu. Dört mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen kent, fotoğraf severlerin de ilgisini çekiyor.

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle kentin sessizliği, kuşların cıvıltısıyla bozuluyor. Beyaza bürünen minarelerin, tarihi medreselerin görkemi ise insanları adeta tarihi yolculuğa çıkarıyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER