HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte Adıyaman'da sessizlik hakim oldu

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte Adıyaman'da sessizlik hakim oldu

​Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler arasında yer alan hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Adıyaman'da cadde ve sokaklar boş kaldı.

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte Adıyaman'da sessizlik hakim oldu

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan vaka artışları, beraberinde yeni tedbirlerin alınmasına neden odu.

Hafta sonları dışarı çıkma kısıtlamasının 3üncü haftasında da Adıyaman^'da cadde ve sokaklar boş kalırken pandeminin bitmesine yönelik alınan tedbirlere uyulması için yetkililer tarafından sık sık uyarılar yapılmaya devam ediyor.

Kentte sokağa çıkma kısıtlamasının ardından cadde ve sokaklar bomboş kalırken şehirde sadece paket yemek servisi yapan bazı iş yerleri çalışmaya devam etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER