HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasının son gününde de Diyarbakır caddeleri boş kaldı

Sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde de Diyarbakır caddeleri boş kaldı

​Yarın sona erecek olan sokağa çıkma kısıtlamasının 3'üncü gününde de Diyarbakır cadde ve sokaklarında sessizlik hâkim.

Sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde de Diyarbakır caddeleri boş kaldı

Yayınlanan yılbaşı kararnamesiyle uygulanmaya başlanan 3 günlük sokağa çıkma yasağının son gününde tüm Türkiye'de olduğu gibi Diyarbakır'da da cadde ve sokaklar boş kaldı.

Kısıtlamadan muaf olanların herhangi bir trafik veya kalabalık ile karşılaşmadığı görülen Diyarbakır'da, emniyet ekiplerinin denetlemeleri de devam ediyor.

Cadde ve sokaklarda kimlik kontrolü yaparak kısıtlamadan muaf olanlar ile olmayanları ayıklayan polis memurlarının şehir içi minibüsleri daha dikkatli denetledikleri gözlerden kaçmadı.

Pazartesi sabah saat 05.00'da sona erecek 80 saatlik kısıtlama süresinde halkın ihtiyacını karşılayacak işletmeler de açık olduğu görüldü.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'de ilk defa sosyal medya federasyonu kurulduTürkiye'de ilk defa sosyal medya federasyonu kuruldu2021 yılının ilk enflasyon raporu açıklandı2021 yılının ilk enflasyon raporu açıklandıGenç kız babası tarafından silahla vurularak öldürüldüGenç kız babası tarafından silahla vurularak öldürüldüSalgın balık fiyatlarını da etkilediSalgın balık fiyatlarını da etkilediHuzurevi sakinlerine yönelik manevi destek programı hazırlandıHuzurevi sakinlerine yönelik manevi destek programı hazırlandı
SIRADAKİ HABER