HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edenlere para cezası verildi

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edenlere para cezası verildi

Gaziantep’te hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 692 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edenlere para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, cuma günü saat 21.00’de başlayan ve pazartesi (yarın) günü saat 05.00’te sona eren sokağa çıkma kısıtlaması boyunca kent genelinde denetimlerin yapıldığı belirtildi.

Denetimlerde yasaktan istisna tutulan kişilerin dışında sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal ettikleri gerekçesiyle 692 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

Öte yandan, 7 kişiye de sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulandığı belirtilen açıklamada, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 261 kişinin ise ikaz edildiği ifade edildi.

Ayrıca 425 işyerinin de denetlendiği ve işyerlerinde her hangi olumsuzluğa rastlanılmadığı aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER