HaberlerGündemSokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 714 kişiye para cezası verildi

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 714 kişiye para cezası verildi

Gaziantep’te hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 714 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 714 kişiye para cezası verildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, sokağa çıkma kısıtlaması boyunca yapılan denetimlerde kısıtlamayı ihlal edenlere idari işlem uygulandığı belirtildi.

Denetimlerde kısıtlamadan istisna tutulan kişilerin dışında sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal ettikleri gerekçesiyle 714 kişiye para cezası verildiği bildirildi.

Öte yandan, 14 kişiye de sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulandığı ifade edildi.

Sosyal mesafe ve maske takma kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 278 kişinin ise ikaz edildiği belirtilen açıklamada, ayrıca 451 işyerinin de denetlendiği ve işyerlerinde her hangi olumsuzluğa rastlanılmadığı aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

"Dünya Kudüs Haftası" çalışmaları ile Kudüs davası nesillere aktarılıyor"Dünya Kudüs Haftası" çalışmaları ile Kudüs davası nesillere aktarılıyorMersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldıMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldı​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut oldu​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut olduMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER